Kurumsal

Flomak Mümessillik ve Dış Ticaret

Flomak teknik tekstil kimyasalları, Petro Kimya & Kompozit,Mobilya & Zemin Makinaları, Teknik Membran ve Filmler, Aktif Sport , Varak Kağıtları ve çeşitli sarf malzemeler konusunda uzmanlaşmış ticari bir kuruluş olarak Türkiye pazarında ve farklı ülkelerdeki birçok sektöre hizmet veren seçkin bir mümessillik firmasıdır.


Firmamız birçok farklı sektörler için Avrupa ve Uzakdoğu ülkelerindeki mümessilliklerinden geniş bir ürün yelpazesine sahiptir ve uluslararası tedarikçi firmalar ve müşterileri arasında gerekli bütün teknik hizmeti de sağlamaktadır. Aynı zamanda firmamız oluşabilen problemleri de en hızlı şekilde çözümleyebilen uzman bir kuruluştur.


Flomak Mümessillik farklı sektörlere hitab eden ürün çeşitliliği sayesinde edinmiş olduğu geniş bilgi yelpazesini müşterileriyle paylaşarak amaçları ve hedefleri doğrultusunda sağlıklı bilgiler aktarıp müşterilerine yenilikler konusunda yön verebilmekte, uluslararası imalatçılara ve pazara en iyi ulaşımı garanti eder.


Flomak Mümessillik iyi motive edilmiş teknik beceri sahibi çalışanları takım ruhu içinde çalışarak sektöre ve müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi hedef eder.